אודות

יחסי ציבור – ברק רום

ברק רום (47) מוותיקי ענף יחסי הציבור בישראל, מציג מהפכה ישראלית בתחום: ביטוח תוצאות. השיטה החדשה והבלעדית, שפותחה על-ידי ברק רום, מאפשרת לחברות ולגופים המסחריים הנהנים משירות יחסי ציבור במשרדו של ברק רום, לדעת מראש ובביטחון מלא כמה כתבות בחודש הם יקבלו בכלי התקשורת הבכירים!!
ענף יחסי ציבור המאופיין ברמת סיכון בלתי-מדידה של הלקוח, משתנה באופן דרמטי: משרד היח"צ של ברק רום, שטיפל לאורך השנים ב-1700 לקוחות מתחומי הכלכלה, משפט, נדלן, לייף סטייל וספורט, מתחייב לספק 100 אחוז ביטחון לכל לקוח! אנו היחידים בישראל שכותבים את התכנים בצורה מקצועית, מתחייבים מראש לפרסם את הכתבות, כולל קישורים לאתר/דף נחיתה של הלקוח, תמונה או לינק לסרטון, באתרי האינטרנט הגדולים בישראל.

כל כתבה שלנו תמוקם בדפי הבית!!! של האתרים החשובים בישראל, תשהה לפחות שנה בתוך מדור רלוונטי – מה שיסייע לבעל העסק מבחינת נוכחות ב"גוגל", יספק לו כלי שיווקי אם יבחר לעשות במקביל גם קמפיין "אאוט בריין", למלא את מדור "כתבות עלינו" באתר שלו ולהשוויץ בכתבות בדף העסקי שלו ב"פייסבוק"…
מהיום, אין יותר סיכון מצד לקוחות. יש התחייבות ושקיפות לגבי מספר הפרסומים, כמות ימי הפרסום, וודאות מוחלטת ומראש לגבי איכות המאמר, המיקום בו הוא ישהה וכו'…

בין לקוחותיו מכל הזמנים: ד"ר דב קליין, אלון גל וחברת האימון "תות", מירי בלקין, קרית ההיי טק "עתידים", בתי השקעות, מאות משרדי עו"ד ואדריכלים מובילים, יועצים ומאמנים רבים: אמיר הרדוף, אלון אולמן, עמית אופיר, יניב זייד, ארומה ישראל, רשת המסעדות ג'קו, טאי-זו, עשרות בתי מלון, קניונים ומרכזים מסחריים, מעצבי פנים, יועצים שונים, חברות ומוצרי דיאטה ועוד ועוד…

נסייע לך להשיג לקוחות חדשים באופן קבוע

מעט מאוד עסקים בישראל נהנים ממערכת יציבה, רווחית ושקטה. רוב העסקים עושים בדיוק אותן פעולות שיווקיות כדי להשיג לקוחות:

פרסום ב"גוגל", ב"פייסבוק" וכו'… עובדה שזה לא ממש מצליח לרובם!

אנו מציעים סדרת כתבות אובייקטיביות שיופיעו בדפי הבית של האתרים הכי גדולים בישראל, יקדמו אתכם ב"גוגל", ישדרו מומחיות ויהיה לרשותכם לפני כל פגישה.

נאפשר לכם לפרסם סרטון שהכנתם או כל מאמר מקצועי שיש לכם.

נהפוך אותך למומחה מוכר בתחום שלך

נהפוך אותך למומחה מוכר בתחום שלך- האתגר הכי מסובך בחייו של בעל עסק הוא להפוך לאוטוריטה, מומחה מפורסם בעיני הקהל.

לקוחות שלנו מכל הזמנים, כמו אלון גל, ד"ר דב קליין, מירי בלקין ואחרים הפכו לסלב'ס וזה מסייע להם לשמור על עסק רווחי ואהוד.

כל אחד אוהב לקבל שירות או לרכוש מוצר ממישהו מפורסם ומצליח.

השירות שלנו יאפשר לכם להיחשף למיליוני גולשים תוך חודשים ספורים. נתחייב מראש על מספר הכתבות שנפרסם אודותיכם, 100% אחריות וביטחון על ההשקעה שלכם!!

100% אחריות
24 שנות ניסיון
יחסי ציבור
ביטוח תוצאות

פרסום כתבות באתרים המובילים, העסק שלכם כבר בעמוד הבית..

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל