ביטוח תוצאות

יש לכם שירות/מוצר מצויין. אתם יודעים שלקוחות חדשים מתעניינים. אבל איך הופכים לקוח שמגלה לעניין ללקוח פעיל? ללקוח שמשלם?

מחקרים קובעים שלקוח חדש צריך לקרוא-לראות-לשמוע לפחות 8.3 פעמים על מוצר חדש לפני שהוא זז לכיוונו.

לא סתם, המשחק הכי חם בעולם השיווק הוא משחק איסוף הדאטה. כל החברות הגדולות עוסקות באיסוף נתונים, פילוח, דיוק המסר לפי סוג הקהל!

אאוט בריין, טאבולה, פייסבוק, גוגל- כל הענקיות האלה עושות מיליארדים מכיוון שהשכילו לאסוף דאטה רחבה שמאפשרת לנו לדייק את הפנייה שלנו לקהל שכנראה יהפוך ללקוח.

בתהליך איסוף נתוני גולשים מעורב כסף גדול. חברות משקיעות מאות אלפי שקלים בשנה במחקר, פרסום, ניתוח נתונים ועוד.

אבל… תוכלו להביא לקוחות חדשים לעסק שלכם, לאסוף נתונים ולגלות מי באמת מתעניין בשירות/מוצר שלכם גם בעלות של אלפי שקלים בודדים! זה יאפשר לכם להפסיק להיות ״תמימים״ בשיווק ולפגוע בול בקהל שבאמת מגלה בכל עניין. 

איך? צריך להכניס ״פיקסל״ שצובע את הקהל בחומר השיווקי שלכם . כדאי גם לצרף לכל פרסום, טופס שיאפשר ללקוח להשאיר פרטי התקשרות. 

למשל- יש אתרים ארציים בעלי חשיפה עצומה למאות גולשים בשבוע (ישראל היום, אנרגי, יד 2 ואחרים) שכתבה מפרגנת בהם, כולל פיקסל שמסמן לכם מי הקוראים שטרחו לקרוא את הכתבה… וצירוף טופס ליד, יביאו לכם רשימה של לקוחות מתעניינים- חדשים שעד כה לא הבחנתם בהם.

בשלב זה, מבצעים תהליך ״רימרקטינג״ שמזכיר לרשימת המתעניינים, בצורה חוקית וקלילה, את המסרים שלכם. בן לילה אתם הופכים למשווקים חכמים שמזהים בקלות את הגולשים שהתעניינו בכם ושומרים איתם קשר בקלות וביעילות. ברור שבצורה כזו הם יהפכו ללקוחות משלמים. 

נשמח לעמוד לשרותכם- אם תרצו לבצע כתבה שיווקית בה יוטמעו פיקסל וטופס ליד.

רוצה להיחשף למיליוני לקוחות פוטנציאלים ביום?

כתבות באתרים הגדולים במדינה כולל קישור לאתר שלך,       למידע נוסף לחץ כאן>  

תוך 48 שעות אתה באוויר

  למידע נוסף לחץ כאן>

פרסום כתבות בדפי הבית המובילים במדינה

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל