איך בונים מהעסק שלכם מותג מפורסם ומנצח?

למה לרוב העסקים כל כך קשה להניב רווחים מספקים? יש סוד קריטי שאינו ידוע לרובכם, סוד שגורם לכם להתחרות בתנאים לא שווים עם כלים מיושנים ולא מספיקים. הפוסט הזה ישדוד לכם את התירוץ : לא ידענו…

 

רובנו אוהבים לרכוש מותגים. ברור לנו למה הם עולים יותר, למה הם תמיד מבוקשים, מדוע מתחשק לנו לספר שרכשנו מוצר או שירות ממישהו מפורסם בתחומו.

הרבה יותר כיף לספר שעברנו תהליך אצל אלון גל, ניתוח פלסטי אצל דב קליין וכו׳.

מותגים שהשכילו לעבור תהליך אסטרגי אמיתי, יוצרים בתהליך קצר בידול משמעותי, בונים שם נכון, סלוגן ויתרון תחרותי מובן ויוצרים עליונות מיידית על פני המתחרים.

 

תהליך שכזה אינו יכול להיווצר בכוחות עצמני, לשם כך יש מומחים בעלי ניסיון, ידע נצבר רב ויכולת לחקור שווקים, לבנות עבורנו תהליך מדעי, מדוייק.

לא מדובר בגרפיקאית שתעצב לנו כ. ביקור ולא בקופי רייטר שימציא סיסמה מבטיחה…

תהליך אסטרטגי עשוי ע״י אסטרטג מומחה שכמוהו יש מעטים בישראל.

כן, זה עולה כמה עשרות אלפים, אבל תהליך שכזה מבטיח פריצת דרך עצומה, חוסך שנים של תסכול וחוסר תוצאות בעסק.

בישראל קיימים 513 אלף עסקים, 98.7 מהם מוגדרים עסקים קטנים (כמוני וכמוכם).

עסקים מסוג זה מתקשים להצליח בגלל המון סיבות. קשה לעשות עסקים בישראל, צפוף, קטן, תחרותי והרבה גורמים חיצוניים משבשים את הסיכוי להרוויח מספיק.

אבל הנתונים לפיהם 80 אחוזים מעסקים נסגרים בשלוש השנים הראשונות להשקתם, אינה נובעת לטעמי רק בגלל סיבות אלה.

להבנתי, לעסק קטן חסרים יותר מכל כלים שיווקיים מתקדמים. לא ברור לנו בדיוק איך לפעול כדי להביא לקוחות חדשים בצורה קבועה, לאורך זמן!

איש לא מלמד אותנו מה עושים כדי להמנע מחודשים קשים, מהוצאות פרסום ושיווק מיותרות ועוד.

כל זאת עושה האסטרטג. עבודה איתו מבטיחה תכנית פעולה מתוכננת, מסודרת, נבונה, מבוססת על מחקר ופיתוח ברמה עולמית. תהליך שישגר אותנו מייד לתודעת הקבל, יטפל בצינורות השיווק, יטפל במכירות שלנו, בצינורות הנכונים לשת״פ וכו.

כל עסק מצליח איתו עבדתי ב-24 שנות עצמאותי בתחום היח״צ, עבר תהליך שכזה.

הבעיה- אנשים לא יודעים שיש תהליך כזה! זו הסיבה המרכזית שכל כך קשה לנו לבסס עסק מצליח.

כ-3.000 עסקים מתוך חצי מיליון עשו תהליך כזה, כולם מרוויחים מצויין, משווקים נפלא, מתוכננים והפכו עסק הזדמנותי-זמני לעסק נקי, יציב ובולט!

אני לא ממליץ לכם על שום שירות שקשור בי, איני אסטרטג ולא מתיימר להיות אחד מאלה שלמדו 8 שנים ומאחוריהם אלפי יצירות פאר בתחום.

אני רק מספר לכם את אחד הסודות הכי סמויים בעולם העסקים, סוד שבכוחו להפוך אתכם מעייפים, סקפטיים וחסרי סיפוק לעסק פורח, מכוון וריווחי מאוד.

 זו הסיבה שאני מרצה באונ׳ הפתוחה שאני מקדיש כבר חמש שנים את חודש יולי למאות מפגשים אישיים עם עסקים קטנים, חלקם מצויינים, שפשוט איש לא הסביר להם מה עושים הגדולים והמצליחים בתחום.

בלי ציניות מצדכם, זה ממש שובר לי את הלב לשמוע שוב : ״פרסמתי בפייסבוק, בגוגל, כלום לא עובד- אני כבר לא יודע מה לעשות״!

העניין הוא לא איפה אתם מפרסמים, אלא מה אתם מפרסמים? מה המסר המדויק? איך אתם מגיעים לקהל הנכון, בזמן הנכון עם ההצעה המדוייקת? אפשר לעשות זאת, זה ממש במרחק של מטר מכם, אתם רק לא יודעים מהו המהלך הראשון, הבסיסי שיפתח לכם חלון לחיים קלים יותר, שמחים יותר, רווחיים יותר. וזה כואב לי כי זה לא פייר!

 

מהלך שכזה ייצור מיידית פער אדיר ביניכם לכל מתחרה, יציב אתכם בליגה לחוד, יאתר עבורכם קהל יעד וילמד אתכם לדבר איתו בשפה שתביא אותו לרכוש מכם!

זה סוד ענק! סוד שמעטים מסביבכם יודעים, מעטים עוד יותר עברו את התהליך בעצמם.

 

חבל. זה מייאש להשקיע שוב ושוב בפרסום ממומן, לעשות מה שכל העדר עושה ולהיות אחד מאלפים שנלחמים באותה שיטה.

יש דרך אחרת. אישית- תהליך כזה הפך אותי מעסק לא מדיד כמו רוב השוק של ענף יחסי הציבור לעסק מדיד, מדוייק שמבטיח לכל לקוח שלי, במשך עשור, לדעת מראש כמה כתבות ואיפה יקבל ממני בכל חודש נתון או שכספו יוחזר!

בצורה זו קפצתי בשלושה חודשים ממקום 30-40 בישראל לעשירייה הראשונה בה אני שוהה, רק אודות לאסטרטגיה נכונה, עד היום!

 

מקווה שעזרתי לכם להבין איפה נמצאת ההזדמנות הגדולה שלכם. אם יש לכם שירות או מוצר מצויין, אם אתם כבר עייפים להיות קרובים להצלחה ולא ממש להינות ממנה, זה התהליך שרצוי לעבור!

זה מהלך שיביא אתכם תוך שבועות ספורים לחוות התרגשות, עצמה, הגשמה, גאווה והרבה יותר הכנסות  

רוצה להיחשף למיליוני לקוחות פוטנציאלים ביום?

כתבות באתרים הגדולים במדינה כולל קישור לאתר שלך,       למידע נוסף לחץ כאן>  

תוך 48 שעות אתה באוויר

  למידע נוסף לחץ כאן>
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל